| MirelCiobanu a întrebat:

vreau sa stiu si eu care biciclete sunt mai bune prin padure la sarituri, multe hop-uri, adica downhill si sa tina bine. Cele de tip enduro sau de agrement. Care sunt mai bune? Bicicleta de trekking de munte pentru avansati de enduro si agrement FERRINI R3 29' sau bicicleta de ciclism de munte pentru intermediari de agrement DHS Terrana 2927 27, 5'?

1 răspuns:
| ziftode a răspuns:

Vad ca ti-ai raspuns singur: downhill
restul s-ar putea sa nu fie asa de "design" sa reziste la sarituri, hopuri si alte placeri, iar alea de downhill sunt gandite special ca nu ai cum sa prevezi ce sarituri si hopuri ai in fata, deci sa fie in stare sa reziste orice ar fi