| Claudiuitaliano a întrebat:

ziceti-mi si mie ce masina sa imi iau cu 20.000 de euro! am 20 de ani! vreau una cu vreo 200cp...imi puteti zice marca si sera va rog!

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Sa invatam sa multiplu la 20, 200, 20.000. Un Beme-we din fabrica ajunge lejer la 150-175 cp + chip tunning/toba sport, la jumate din "bugetul" tau fictiv. Italiano vero.

8 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

Noua? Corsa OPC 1.6l turbo(192cp),0-100 in 7, 2secunde, viteza maxima 220km/h pret 22 000, parca.

| Minks a răspuns:

Sa fim seriosi, nu cred c-ai nici macar varsta legala pentru a obtine permisul. Ai venit pe aici doar ca sa te bati cu pumnul in piept ca ai 20'j de mii de euro si vrei sa-ti iei trotineta de toti banii. big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia ti un logan sa mai tempereze "racerul" din tine ca sunt destui pe solele

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Hai lasa vrajeala! mergi si ea suzeta si joaca-te cu ea.ai venit aici sa ne spui ca ai 20 ani si 20. ooo euro si ceri parerea pustilor de pe TPU ce masina sa-ti iei...vezi ca mai sunt si oameni mari pe aici!

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Ti-ar sta bine intr-un VW golf, passat sau jeta

| Cristian29 a răspuns:

Pai mai, avem noi strazi de 200cp?
Nu gandesti nitel?

| talentul a răspuns (pentru Cristian29):

Da strazi de lambo si ferari avem?happy 200 cp vai! extraordinarlaughing)) apropo. ce masina ai?laughing

| Catalin_Axinia_1985 a răspuns:

Si 200 cp laughing))