| Dan1el3848 a întrebat:

Salut TPU! Zilele astea mi -achizitionat o masina si pe scurt am pierdut numerele de inmatriculare. Inca nu o inmatriculasem pe mine si vreau sa stiu cum e procedura, din cate am inteles trebuie sa duc la inmatriculari cu o declaratie de pierdere a numerelor pe care o iau de la politie, insa am vazut ca se afla si pe site ul lor. Ideea este daca o pot lista si completa de pe site sau e neaparat sa merg la politie sa o scot?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O poți lista de pe site însă mașină nefiind transcrisă pe tine mă îndoiesc că vei reuși să scoți duplicate.

| mara722221 a răspuns:

Cum să pierzi numerele?