| Eko320 a întrebat:

Salut tuturor! As vrea sa imi cumpar toba sport pentru un bmw 320i cu 6 cilindri in linie.Mentionez ca masina are cutie automata.Ce parere aveti, merita?(pentru sunet). Astept parerile voastre. Si inca ceva, daca vreau sa o inscriu imi afecteaza la rar daca am toba sport? Masina este in Germania si as vrea sa o inscriu in Ro. Multumesc

Răspuns Câştigător
| sir sanjei a răspuns:

Daca montezi o toba omolagata nu se vor lua cei de la RAR de tine.
Despre montarea tobei, daca tu doresti doar sunet fara performanta e ok. Ideal e sa gasesti o toba care pana in 3-4000 de ture e linistita si dupa incepe sa raga.
Spor!

| Eko320 explică (pentru sir sanjei):

Multumesc pentru raspuns asta așteptam

| Eko320 explică (pentru sir sanjei):

Apropo,eu sunt in Germania la ora actuala si aici daca ma duc la atu imi cer talonul si banuiesc ca ar ști ei ce sa imi dea cat sa nu am probleme cu talonul si politia

| sir sanjei a răspuns (pentru Eko320):

Daca schimbi toba in Germania nu ar trebui sa ai probleme. De obicei nemtii nu se complica cu tiganeli!