| Thcckktdcbb a întrebat:

Salut, unde pot găsi casti protecție auto de calitate și sa arate și bine, link?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Casca singura nu cred ca ajuta prea mult in masina. Trebuie guler cervical + casca, si le poti gasi la distribuitorii de materiale/piese auto pentru competitii.
Sparco ar fi unul dintre nume, contactezi distribuitorii si te anunta ce ar putea aduce. Sau te uiti pe magazine de genul:
https://www.wrt-parts.ro/......produs.php
(ala e gulerul)

https://www.wrt-parts.ro/......produs.php
Asta ar fi casca, dar nu garantez ca se potriveste cu gulerul.

| johnnny123 a răspuns:

" în 19 Iunie | Thccktdcbb a întrebat:
Salut, câteva sfaturi când faci o cursa cu băieții pentru a avea o viteza mai mare? "

" în 26 Iunie | Thccktdcbb a întrebat:
Salut, știe oare cineva dacă am fost oprit de radar și am primit amenda dar masina nu e pe numele meu oare mai pot pleca în alta tara?"

Din întrebările tale deduc că nu ești nici pilot profesionist, și nici nu faci curse pe circuit, ci în trafic... Mai joacă-te tu mult de-a cursele de mașini, ai șanse mari să se termine foarte bine...

| marandra a răspuns:

La magazin