| AndreyPavel a întrebat:

Salut va deranjez cu o întrebare. Am un golf 6 și mi se tot oprește muzica în. timpul mersului (rcd310) care ar putea fi problema?

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Problema este ca se opreste muzica in timpul mersului.
Cauza o va afla omul calificat si platit pentru treaba asta, dupa ce te vei prezenta cu masina unde trebuie.
Este o defectiune electrica/electronica, pe care nu ai cum sa o repari pe TPU, mai ales ca nu ai dat absolut nici un detaliu. Poate ai bagat un CD zgariat, si de aia se opreste. N-avem de unde sa stim noi cum se manifesta defectul, chiar daca am fi electricieni/IT-isti experimentati in acest domeniu.