| anonim_4396 a întrebat:

Salut,vin si eu cu o intrebare poate putin stupida,dar pentru cei care cunosc, am dat curent la o masina cu motorul oprit și de atunci parca simt ca nu mai trage masina ca inainte ori sunt eu prea paranoic, oricum e posibil sa nu mai trage din cauza ca am dat curent? Sau e posibil sa pățească ceva?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce legatuta are bateria cu puterea motorului?

| Florian1999 a răspuns (pentru suntserios):

Nu stiu doar am întrebat, ca inainte am mai avut probleme cu ceva electric, gen debitmetrul, si nu trăgea si ma gândeam sa nu fi afectat ceva

| siriusblack98 a răspuns:

Atata timp cat n-ai probleme cu alternatorul nu are ce sa pateasca masina.

| Florian1999 a răspuns (pentru siriusblack98):

Poate sunt eu paranoic atat