| StefanStefan3000 a întrebat:

Vreau parerea voastra.
Pe scurt: Se merita sa cumperi o masina SH de 30.000€+-?
Pot sa spun ca sunt pasionat cat de cat si as dori sa detin o asemenea masina chiar daca imi va lua multicel sa pun banii deoparte. In cazul de fata Audi SQ5 3.0. Desigur totul depinde de salariu, sa spunem 2500 pe luna. Devalorizarea o sa o loveasca prea tare si o sa imi para rau ca am cumparat-o?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

E alegerea ta dar dacă ai 2500 lei salariul de ce ai vrea neaparat o masina de 30000 euro? O masina așa scumpă vine și cu întreținere foarte scumpă, in plus nici nu e noua. Sunt o grămada de alte variante mai bune.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Merita luata cu putini km

suntserios
| suntserios a răspuns:

Salariu de 2500euro pe luna nu?
Daca daca e ron nu iti ajunge nici sa platesti impozitul, dapai sa o intretii cum trebuie

| xerxes1 a răspuns:

Ai reusit sa treci clasa a 10-a?
https://www.tpu.ro/......n-aceasta/