| Anonimus12368j8 a întrebat:

Vreau sa imi fac si eu un kart..am cautat pe internet schite si nu am gasit, va rog puteti sa imi trimiteti si mie un site ceva sa ma iau dupa el? As vrea sa ii pun si motor, nu vreau sa fie nici mic, nici mare, undeva la mediu, spre micut va rog daca puteti! Am 13 ani

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Maet6313 a răspuns:

Daca vrei ceva simplu, iti sugerez sa il faci electric, pui motor electric de minim 2kW, baterie si un controller gasesti pe net, seamana mult ca si configurtatie cu o trotineta electrica, si diferenta e ca poti sa il faci 2x4 sau chiar 4x4... daca vrei mai multe detalii da-mi mesaj

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Cel mai simplu și mai simplu e să iei un hoverboard și un adaptor pentru cart.
https://www.emag.ro/......D829FYMBM/