| DangerF a întrebat:

Vreau sa imi iau o toba de carbon sau ceva sa se auda bine pentru o Honda CBR 125. Imi puteti da niste recomandari?

3 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Nu este destul zgomot prin orase? Tu vrei ceva sa se auda si mai bine? E chiar asa de greu sa-i respecti pe ceilalti?

| DangerF explică (pentru Iote):

Acum sunt la inceput cu motociclismul dar eu stiu ca in trafic trebuie sa ma fac auzit. In caz ca cineva e in masina cu muzica la maxim nici nu o sa ma auda.

| Iote a răspuns (pentru DangerF):

Cel care e cu muzica la maxim incalca legea. Sa o dea mai incet ca sa te auda si pe tine dar si sirenele ambulantelor. Multi au facut accidente din cauza muzicii la maxim. Nu trebuie sa te abati si tu de la lege din cauza altora. In trafic trebuie sa fii VAZUT nu auzit, exceptand ambulanta, pompierii si politia.