| Cristisor a întrebat:

Vreau sa stiu daca se poate obtine sponsorizare pentru (investitia in scuter, intretinere si echipament) La "Campionatul National de Scutere". Ma numesc Luchescu Cristian si anul acesta urmeaza sa intru la concurs, sunt multe investitii de facut, pe langa taxe, transport, cazare si intretinere. Lista nu se mai termina sad... si de aceea ar fi de mare ajutor un "sponsor", Stie cineva daca se poate gasi acest sponsor si care ar fi pasii ce trebuie urmati!

1 răspuns:
| Robert a răspuns:

Se pot gasi.Te gandesti la cate piese are scuterul.Pentru frana mergi la un producator si el prin acel banner isi face reclama, la fel cu uleiul, frane etc.Le scrii ca vrei un sponsor si in schimb la ce-ti va da le vei permite sa pui pe scuter firma lor.