| 1223838373 a întrebat:

Salut, vreau si eu un sfat, am un motor atasat pe bicicleta chit depe olx cu motor de 80cc in 2 timpi prind 50km/h am auzit ca daca ii modifici unele piese sau schimbi toba sau o lungesti prinde mai mare viteza, daca aveti idee cum as putea sa depasesc 60km la ora va rog sa ma ajutati, dau funda.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Modificat sau nu, pocnitoarea ta trebuie omologată la RAR, înmatriculată(la primărie) și să ai carnet măcar A1.
Presupunând că ai reuși, te-ai gândit dacă ai frâne ca să eviți un copil care sare în fața ta?!?

| zilog a răspuns:

Pușcăria te mănâncă îți trebuie neapărat carnet de conducere A