| Holy97 a întrebat:

Salutare. Am fost astazi sa imi fac fisa medicala pentru scoala de soferi. Am fost picat deoarece nu vad bine la distanta. Mai aveam doar saptamana ce vine ore pentru practica dar pe dosar am termen pana luni (22.07) sa duc dosarul complet. Din moment ce doar luni ma pot duce la un control apoi sa imi iau ochelarii iar apoi iar la policlinica nu mai am nicio sansa sa duc dosarul. Ce trebuie facut in situatia asta? Sa reiaul totul de la capat?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu faci nimic, ca iti trebuie timp sa te obisnuiesti cu ochelarii, deci peste noapte nu te poti duce la examen, ca nu se ajusteaza atat de repede vederea cu ochelarii si risti sa pici examenul.
Mai bine amani examinarea!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa îți refacă dosarul la școală. Și nu asculta prostiile de la Violetta.

| Holy97 explică (pentru suntserios):

Multumesc!

| Liviu a răspuns (pentru suntserios):

Ma facusi sa rad laughing cica nu asculta prostiile ahahaha...

| ioana748 a răspuns:

Vorbeste cu cei de la scoala despre situația ta.
Nu aveau voie sa te bage la orele de practică fara fisa medicala.
Se va gasi o solutie.