| lvi7 a întrebat:

Salutare! Am fost de curand la service sa fac revizia masinii, un Golf 6 dar cei de acolo nu au sters din bord mesajul service now si eu nu stiu cum sa fac. Daca stiti voi cum pot sterge acest mesaj v-as fi recunoascatoare.Multumesc!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca nu gasesti aici raspuns, eu unul nu cunosc daca se face dintr-un buton din bord prin intermediul computerului de bord, din diagnoza sau din setari cum e la mine, mergi din nou la acelasi service si cere sa termine ce nu au facut pana la capat.

| relian a răspuns:

Cand ai o probleme, in orice domeniu, intra pe Youtube, scrii in engleza ce te intereseaza si gasesti video pas cu pas ce vrei sa faci.Mai fa si altceva daca tot ai calculator si internet, invata sa cauti ceva, sa te descurci singur, netu asta este plin de informatii, invata sa le accesezi si singur.

| lvi7 explică (pentru relian):

Deja mi s-a raspuns la intrebare.Acest site este pentru a pune intrebari sina oferi raspunsuri. Daca nu ai raspuns concret la intrebare te rog evita sa dai astfel de raspunsuri.Zi faina!

| relian a răspuns (pentru lvi7):

Serios? Deja ti s-a raspuns la intrebare cum? Acest site cum spui tu este pentru a raspunde omu,nu sa mearga sa caute pe net si sa-ti dea un link laughing aia banui si tu ai putea face, Pe mine mar deranja ca cineva sa vina sa ma trimita mai stiu eu pe net, ala nu-i raspunsul lui, ala ma face sau ma ia drept idioat trimitand un link.
In sf se pare ca nu prea esti capabil de asemenea performante, ma refer sa cauti tu.
Raspunsul meu a fost f bun, am dat un raspuns mai mult decat trebuia.

| Panamax a răspuns:

Data viitoare du-te la un service adevarat.