| wope a întrebat:

Salutare, am un golf4 radiat care inca merge, bateria e descarcata si se aude un zgomot urat la toba cand porneste, dar in rest e ok, motor schimbat. Mi a spus cineva ca o vrea pentru piese si fier, cam ce pret ar merita? E 1. 4benzina 75cp

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai mult de 1200 lei nu i ei pe ea, cine o cumpăra cam atit ofera 1000-1500 lei maximum, deci nu spera sa iti dea cineva pe ea 2000 de euro ca visezi frumos. Masina este o rablă

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca are catalizatorul pe ea, vreo 2000 de lei.
Daca nu il mai are, 800 de lei sau chiar 500, ca sa eliberezi spatiul.
Piesele de Golf 4 inca au pret decent pe piata, dar cautarea este 0, pentru ca au ajuns toate in pragul remat-ului, nu mai investeste nici un batran in ele.