| BlackWolfPB a întrebat:

Salutare!
Am zgariat un audi a4 din 2001-2004 sub geamul din stanga. Zgarietura are in jur de 4-6 cm. Cat ar costa reparația la un mechanic?

1 răspuns:
| ovidiu29asd a răspuns:

La tinichigiu trebuie sa mergi, nu la mecanic, depinde in ce localitate esti, dar presupun ca iti va spune ca trebuie sa iti vopseasca toata usa si va fi undeva intre 250-500 lei, dar exceptand situatia in care masina nu e a ta si esti obligat sa o repari cum trebuie, iti recomand sa iti cauti un spray cu vopsea care are aceeasi nuanta de culoare ca masina, sa lipesti niste banda de vopsit pe langa zgarietura(daca nu ai, poti decupa dintr-o coala A4 fix aria zgarieturii) si sa faci 2 fas fasuri si ai rezolvat problema