| Smedoiu_Andrei-Alexandru_1993 a întrebat:

Salutare,

As dori un sfat de la motociclisti, cum as putea sa fac si ce mi-ar trebui sa filmez faze din trafic etc, as vrea sa-mi fac si un canal, as incepe cu insta 360 x2, dar ce mi-ar m-ai trebui ca sa se auda si cand vorbesc in timp real? si unde as putea monta pentru o calitate mai buna? ma gandeam pe casca

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Eu pe astia care va dati mari filmand in trafic va desconsider si eu am camera de ceva ani o folosesc asa mai mult pentru siguranta mea, dar stai ca eu nu sunt motociclist; p
Dar cand ajungi sa faci canale cu "faze din trafic" ai un tip de maretie in tine, la modul ca tu nu gresesti niciodata in trafic ci doar ceilalti.

Eu m-as fi gandit la o chestie sa intreb "frati motociclisti cum sa fac sa 'sofez' mai bine, sa nu ii pun in pericol pe ceilalti participanti la trafic si nici ei pe mine?"
"E sigura infrastructura noastra pentru motor?"
Chestii de genul as intreba.

Ca sunt destui care au canale peste canale pe care pun filmulete, cum am zis niste melteni care se dau mari si arata mereu cu degetul.

Azi am evitat 1 accident si asta fac in fiecare zi aproape, nu am pus filmulet pe net! de ce? ca nu sunt "meltean" ca toti marlanii cu moto/auto care simt nevoia sa se dea in figuri cu canale pe Youtube!

Dati cu hate!