| AG_Cristi_1999 a întrebat:

As vrea sa achitionez un atv. Acestae 550euro ATV Triton Matrix 125 cmc model nou 2014 diverse culori, import Germania, motor Honda 125 cc in 4 timpi, cutie viteze 3 trepte forta plus marsarier, telecomanda pornire cu senzor perimetru, frana hidraulica spate, suspensie reglabila, BONUS casca si livrare GRATUITA. Ce spuneti? http://www.tocmai.ro/......07024.html Multumesc

3 răspunsuri:
| CosminALX a răspuns:

Arata fain si e si ieftin. Sa-l verifici pana la "sange" sa nu te trezesti ca l-ai cumparat si peste 2 saptamani nu mai merge.

| Florian20405 a răspuns:

Este fain, pretul e chiar acceptabil, numai ca stii ca trebuie sa ai atestat/permis pentru al putea conduce nu?
Daca nu ma insel pana la 18 ani nu ai voie sa-l conduci deoarece depaseste 49 cm3.
Oricum merita cumparat.

| Wenny10 a răspuns:

Frate, nu face greseala asta! Am si eu unul identic, tot de la astia l-am luat, este o chinezaraie si iti iei mare teapa. Eu cum l-am cumparat a inceput sa ii cada lantul, s-a topit instalatia, nu mai incarca, porneste la pedala, s-a rupt furca pe spate, scartaie din toate incheieturile. Sa nu te bucuri la ce dau ei acolo, mie mi-au dat o casca, 1l ulei, livrare gratuita. Este o tampenie!
Este alegerea ta, dar te asigur ca este un lighian cu 4 roti. Asa eram si eu incantat de el cand l-am vazut pe net, acelasi anunt, dar acum regret ca nu am facut altceva cu banii pe care i-am dat pe troaca aia.
PS: import Germania este FAKE, e pus la misto sa ia ochii romanului prost, te asigur ca e 100% chinez mort!