| HeLLp7 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un motor si nu ma decid, voi de care preferati? De teren sau de strada?

Răspuns Câştigător
| STREETFIGHTERZ a răspuns:

Depinde, daca vrei sa fie si de strada si de teren, iti propun un SUPER-MOTO, E motocross, dar cu genti si cauciucuri de STRADA, si poti sa iti iei si cauciucuri de pamant, arata bine si nu e asa scump happy

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde la ce vrei sa-l folosesti!

| AntonyoAlex a răspuns:

Daca esti casatorit indiferent daca ai nevoie de prietena l-as alege pe cel de strada ii se poate schimba rezervorul cu unul mai mare si voala