| PringAloe a întrebat:

Salutare, de ceva vreme am observat ca trebuie sa tin volanul cu 3-4 grade mai la stanga ca sa tin drumul drept, iar daca il tin drept imi ia dreapta si daca merg asa 10-20 metri ies de pe banda.
Initial am crezut ca rotile sunt dezumflate sau neechilibrate, dar azi am schimbat cauciucurile de iarna cu alea de vara, au fost echilibrate si umflate, dar nu s-a schimbat nimic.
Sincer nu m-as mira sa fie ceva la directie la ce drumuri avem, dvs. ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Du-te si fa-i geometria.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Clar e de la direcție.

| PringAloe explică:

Si daca nu e problema la geometria la roti? ce poate fi?

| PringAloe explică:

Trebuia facuta geometria, acum am rezolvat

| Mad1 a răspuns:

Du-te sa faci unghiul cred ca e vreo 70-80 lei