| Stefan2812 a întrebat:

Salutare, de curand mi-am luat un bmw e 46 cu 4 geamuri electrice, doar ca doar alea doua din față functioneaza iar celelalte doua din spate nu, luminile butoanelor spate nu se aprind, m-am uitat la sigurant, e nu e nici una arsă, care ar fi cauza?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar inainte de a cumpara masina nu ai testat o nu ai vazut ca nu este ok, ca cel care o vinde nu are interesul sa spuna ce defecte are, dar tu inainte de a o cumpara trebuia sa verifici sa mearga tot la ea, ai cumparat o vechitura pe care mai dai bani sa o repari, numai un electrician auto o mai face cum era, nu poti tu sa o repari singur, trebuie dusa in service auto si sa mai dai o caruța de bani sa o facă.