| Georgel_Bogdan_1998 a întrebat:

Salutare. Dețin un BMW X3 2.0 150 cp. As vrea sa ii pun injectoare de 3.0 si turbina tot de 3.0 poate sa ma ajute cineva cu un sfat? Sau sa ma ajute sa montez? A mai pus cineva? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Mario2046 a răspuns:

Salut,ma gândesc ca vrei sa faci asta pentru un plus de putere. Inafara de turbina hibrid de 3.0 și injectoare mai ai nevoie de un intercooler frontal, și un radiator pentru o răcire mai buna, și bine înțeles pentru performante mai mari, dacă mai vrei un plus iti recomand un filtru de aer sport și o evacuare cu downpipe pe 63 și teava goala de inox, o sa se simta diferență, dacă vrei ii poți scoate și catalizatorul pentru un mic plus. Sper ca te-am putut ajuta.

| relian a răspuns:

Cu alte cuvinte tu vrei sa modifici un motor, sa il faci tu asa de capu tau laughing e bun, stii cand nu ai de lucru iti faci singur