| Levi123 a întrebat:

Salutare,detin vw jetta 2007, am fost la service sa schimb uleiul si au constatat ca trebuie schimbata toata puntea din spate,pentru ca se uzeaza cauciucul din interior,intrebarea mea este daca pot muta cauciucurile din fata in spate,iar in fata sa pun noi,pana fac rost de banii sa schimb toata puntea, se poate?

1 răspuns:
| KovacsB a răspuns:

Nu se schimba puntea spate pentru asa ceva, trebuie facuta geometria la un service specializat.Bine ar fi sa te duci la alt service.