| Atsyxyvb4b4 a întrebat:

Salutare, este legal sa pui pleoape pe farurile de la masina, de asemenea sunt curios cât m-ar costa dacă știți sa schimb ceasurile din bord ale mașinii, cele pe care le am acum nu au ecranul aceea mic din mijloc și as vrea sa pun unele care sa aibă macar acel ecran, specific am golf 4 1.6.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai voie sa pui pleoape. E modificare a sistemului de iluminare

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pleoapele trebuie sa fie omologate, sa prezinti hartii la ele la fel ca la folia de pe geamuri. Exista destule variante omologate.
Ecranul din mijloc se numeste maxidot, si erau diversi pasionati care puteau monta unul pe ceasurile originale, ca sa nu fie nevoie sa le schimbi.
Schimbarea ceasurilor la Golf 4 e complicata, ele contin imobilizatorul si trebuie si adaptate/codate pe masina, ca sa afiseze corect datele.

| ReddY25 a răspuns:

Nu este