| Voievod2608 a întrebat:

Salutare ieri am trecut pe roșu la semafor din cauza că nu am văzut semaforul de mașinile staționate. Ce pot face sau ce primesc?

4 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

In Romania nu se trimite amenda acasa pe evenimentele constatate pe camerele de trafic. Daca nu era niciun politist sa te opreasca nu ti se intampla nimic. Primeai amenda+suspendare permis

| darrio2007 a răspuns:

Ca pieton sau ca sofer?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se întâmplă nimic. Confunzi Romania cu o țară civilizată unde traficul e monitorizat video

| MironMihaela a răspuns:

De data asta ai scapat!