| RTDRomania a întrebat:

Salutare, imi puteti spune si mie ce obiecte ce se gasesc in casa le pot folosi ca si greutati, multumesc.

5 răspunsuri:
| michael5813 a răspuns:

Incearca frigideruul...hai ca esti rau de tot! greutati, ce gasesc...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sticle de plastic cu nisip. pot de 0.5l 1l 1.5 l in functie de cat de grele vreti sa fie

| viotedy a răspuns:

O teava scurta umpluta cu nisip ud.dar de ce nu iei gantere de plastic si le umpli tot asa? nu-s asa scumpe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune apa in 2 bidoane de 2 l si le poti folosi ca gantere si daca stii poti sa incerci sa iti lasi greutatea corpului tau pe brate...eu asa fac...

| McCartney_Olivăr_1996 a răspuns:

O idee practica, daca locuiesti la tara :
Cauti 2 galeti mai care nu iti trebuie si le umplipe jumatate cu ciment, si pe masura ce ti se par tot mai usoare le mai umpli si le poti atasa si la o bara ca sa formezi o haltera happy