| MihaiCosty123 a întrebat:

Salutare la toată lumea
Ce stații radio auto aveți voi?
Vreau să-mi cumpăr și eu
Ceva la 500 lei

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Waze e destul de bun & gratuit.

| MihaiCosty123 explică (pentru mgtow):

Boss pe raza mea nu se folosește.

| mgtow a răspuns (pentru MihaiCosty123):

Sant soferi din toata Romania care folosesc si trec prin zona, iti apare tie notificarile. IU DA din Youtube foloseste detector de politie care piuie cand se apropie de ei, mariconu ala nu zice de unde l/a luat dar il gasesti pe net https://www.emag.ro/......ar-v7157/c se pare ca sant legale deci mega lol

| Gotti08 a răspuns:

8 ani am avut Maxon cm 10 calibrata cu antena president. 25km pe normal si 7km cu asq. Recomand.