| anonim_4396 a întrebat:

Salutare lume! Ce ziceti, imi recomandati sa imi antifonez masina cu fononim sau stp, sau ambele?big grin As vrea sa imi iau niste boxe mai bunicele pentru logan, si pe fata si pe spate. Ce difuzoare recomandati? 13 pe fata si 16.5 pe spate. NU vrea lada de woofer, sau statii. Vreau sa se auda mai bine decat cele stoc. Mentionez ca am player Pioneer x3500UI. Va multumesc.

4 răspunsuri:
| JaguarXF a răspuns:

Salut, exista si materiale mai ieftine si foarte bune, testat de mine ceva la 50 lei metru patrat sau 40 lei cu strat de aluminiu, uite poti comanda de aici : http://www.motorvip.ro/......izare-auto

| Catalynn_Floryn_1998 a răspuns:

Daca vrei sa se auda foarte clar si bine iti recomand sa iti cumperi difuzoare acelasi model cu CD Player-ul "Pioneer" iti comanzi difuzoarele dupa un site de piese auto si accesorii. Iti comanzi marimea dorita.

| Romania_Alpine_1987 a răspuns:

Pentru antifonarea masinii cea mai buna solutie este stp-ul.Pentru mai multe detalii consultati site-ul http://www.stpshop.ro/

| Romania_Alpine_1987 a răspuns:

Iar pentru boxe consultati site-ul www.caraudioshop.ro si in functie de bugetul pe care il aveti va puteti alege boxele dorite