| anonim_4396 a întrebat:

Salutare prieteni, imi poate spune cineva unde este amplasat butonul de antișoc la un Peugeot 206 1.4 benzina 2004? Am avut zilele trecute un mic accident si mi s-a declanșat butonul si mi-a decuplat calculatorul de bord al mașinii.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cred ca e asta, intre oala telescopului si pompa de frana: https://www.youtube.com/watch?v=jtZmmeVzUiI&ab_channel=GXsub
N-am idee daca se reseteaza sau se inlocuieste.

| ArotariteiEduard a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Am căutat dar la mine nu e acolo. habar nu am unde ar putea fi

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Eu cred că ai un DEFECT nu un buton apăsat!