| MikeCs a întrebat:

Salutare TPU, am și eu o curiozitate, doar ce am trecut de categoria C și acum urmează CE, știți cumva dacă întrebările vor cuprinde din nou tot ce reprezintă categoria C plus cele din categoria E?
Am căutat site-uri și un răspuns concret dar nu am găsit.
La categoria E când cauți îți dă doar undeva la 66 întrebări cred și mi se pare foarte puțin să primești doar din astea examenul propriu zis.
Aștept răspunsurile voastre. Mulțam!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In Romania nu exista separat categoria E, exista doar categoriile C si CE, se asta n-ai gasit-o si de asta exista putine intrebari specifice pentru CE.

| Liviu a răspuns:

Da, iti pica si din C, si din E, d e asta se numeste CE, si pica din amandoua, majoritatea colegilor mei care au sustinut teoria la CE, le-a picat 6 7 din C, si restul din E, deci trage tare din amandoua!