| Miriapod007 a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare am un golf 6 2.0 TDI si as vrea sa ii schimb ceasurile de bord 240 km/h cu cele de jetta care au 280 km/h. Merge sa le pun? Vor functiona normal?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu are nici un rost. Masina ta oricum nu prinde mai mult de 240 km/h.
S-ar putea sa indice eronat dupa ce le schimbi, si sa ai de umblat pe la electronisti sa ti le calibreze.

| Miriapod007 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Vreau sa o tunez si dai intreb. Vreau sa adaug cativa Cp in plus de aceea intreb

| GhostRider02 a răspuns:

Normal da pana la 240