| KRRATOR a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca la SUV-uri (Range Rover) au impozitul la fel ca masinile normale adica la un motor de 3.0 la masinile mici se plateste undeva la 3000-4000 ron.
La suv-uri este acelasi impozit sau este mai mare? Multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Impozitul este la fel. Suv urile le poti adapta si inmatricula ca autoutilitare si sa platesti impozot mai mic

1 răspuns:
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Nu conteaza caroseria masinii. Impozitul va fi acela.