| OviOvidiuNem a întrebat:

Salutare TPU. Mi-am schimbat becul de faza scurta la masina, problema este ca este atat de stramt locul si m-am chinuit sa desfac capcul din spatele farului si sa il scot, iar acum nu il mai pot pune inapoi, are vreo problema daca nu il mai pot pune inapoi? Ajunge cumva apa cand ploua la far?

1 răspuns:
| SoulReaver a răspuns:

Nu e vorba doar de apă, mai mult protejează de praf. Ar fi ideal să îl pui la loc dacă nu in timp se va umple farul de praf pe interior. Roagă soția/prietena/prieten cu mâna mai mică poate reușeșc să îl pună ei.