| Tamas_Dragos_1990 a întrebat:

Salutare. Trebuie sa ma duc sa transcriu o masina cumparata saptamana trecuta si nu stiu daca ma pot sau nu duce cu ea din moment ce imi trebuie la dosar cartea si talonul pentru a trece noul proprietar, numerele raman aceleasi.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te poți duce cu ea. Cand depui dosarul primesti adeverinta de circulatie provizorie

| marinaru777 a răspuns:

Ia legatura cu un birou de acte auto ei stiu exact si pentru o taxa mica te pot ajuta si cu actele