| bogdan96960 a întrebat:

Salutare tuturor! Sunt intr-o dilema, si tocmai de asta va cer si voua un sfat.
Daca ar fi sa alegeti dintre Vw Touareg (2003-2005) vs Mercedes E 270 (2003-2005) care ar fi alegerea voastra!
Rog pustiii de care nu au habar sa se abtina de la comentarii!
Multumesc

5 răspunsuri:
| eueu261 a răspuns:

Audi A6 laughing))

| ady13boss_9568 a răspuns:

Nu poti spune ca una dintre ele e mai poasta sau..amn2 sunt bune dar toaregu'ul e mai bun iarna :big grin funda?

| Music94 a răspuns:

Cum sa iti zic eu tie. stii cum se zice Mercedes si restul... Sper sa te faca sa iei alegerea buna.

| a1doru a răspuns:

In principiu, optiunea ar fi Mercedesul.practic,trebuie tinut cont de mai multi factori,cum ar fi; kilometrajul, starea tehnica si estetica generala, cuantumul impozitului, asigurarii, costul intretinerii[pretul pieselor de schimb]

| Predat0r a răspuns:

VW Touareg deoarece sunt considerate bune la off road ca si Land Rover-ul Freelander desigur.