| Barbuta_Adrian_1992 a întrebat:

Salutare, unde gasesesc un site care sa fie similar ca auto data pentru masini sa vad o schema elecrica?

1 răspuns:
| GabrielRadu684238 a răspuns:

Pentru a găsi scheme electrice auto, poți utiliza site-uri specializate sau baze de date online care oferă informații tehnice pentru vehicule. Un astfel de site este "AutoData", însă este important să menționez că accesul la anumite informații tehnice și scheme electrice poate fi restricționat sau necesită o licență specială.

În loc să folosești direct un site similar cu AutoData, poți explora alternative precum:

Mitchell1: Un alt furnizor de informații tehnice pentru automobile.

Alldata: Ofertă informații detaliate despre reparații auto și scheme electrice.

ChiltonDIY: Furnizează manuale de reparații și informații tehnice pentru diferite mărci de automobile.

Service Manuals Online: Unele site-uri oferă manuale de service și scheme electrice pentru automobile. Poți încerca să cauți în funcție de modelul și anul mașinii tale.

Foruri auto: Uneori, comunitățile online dedicate automobilelor pot oferi link-uri sau sfaturi despre unde să găsești scheme electrice.

Sper ca te-am ajutat! Funda? big grin