| Pigletul a întrebat:

Salutare, vreau si eu sa stiu cam cat de mare este lista de asteptare pentru traseu la examenul auto in perioada octombrie-noiembrie si daca este posibil ca lista sa fie mai mica daca dau pe giurgiu in loc de Bucuresti

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stim frate, ca nu ne-am teleportat nimeni in viitor, sa vedem ce o sa fie in oct-noi prin Bucuresti ori alt oras al tarii.
Oricum programarea nu se va face mai mica pe favoruri, este in functie de inscrierea la examen, si de cati participanti sunt deja inscrisi inaintea ta.

| Pigletul explică (pentru Violleta2022):

Am intrebat deoarece poate stiu altii din anii trecuti cum e in perioada respectiva

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu conteaza alti ani, ca in fiecare an creste... nu scapi in niciun judet mai nou

Răspuns utilizator avertizat