| Sergiu95 a întrebat:

Salutari! As vrea sa imi spuneti cei care detineti un Opel Astra G din 2001 1.7 DTI daca estee o masinaa bunaa si daca a'ti avut vreo problema majora cu ea deoarece vreau sa-mi cumpar si eu unaa pentru ca imi place foarte mult. si as vrea sa stiu majoritatea acestor masini ce euro au. banuiesc ca 3! Daca stie cineva si cam cat sunt taxele si alte chestii la ea nu ma supar daca imi spuneti big grin. Dau funda...

3 răspunsuri:
| Braunion a răspuns:

Este o masina la nivel de Logan doar ca e mai veche. Astra g s-a produs doar pentru Europa de E.

| Eviix a răspuns:

Scrie pe google. Modelul la masina si taxe inscriere...

| mangojump a răspuns:

Este euro 2.Eu am schimbat doar electromotorul saptamana trecuta si masina o am de 1 an.Depinde in ce stare e masina care o cumperi si cati km are la bord plus cum ai grija de ea asa o ai.bft