| anonim1 a întrebat:

Salutari, mi-am luat azi 2 cauciuri M+S dar cand am ajuns acasa am vazut ca scrie pe ele made in china, ele arata bine, nu is uzate, le-am luat cu 95 de lei bucata, firma ii Hankoog Icebear

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cred ca te referi daca sunt bune, din moment ce sunt chinezesti. Depinde cat mergi intr-un an, dar te tin aproximativ 30.000 de km cele de iarna Hankoog daca mergi cu ele numai pe zapada, daca le ti si vara cum fac multi ca le e lene sa isi mute cauciucurile sa isi puna de iarna... ai toate sansele sa te tina maxim 10.000 de km pe asfalt. Oricum poti sta linsitit ca iarna asta te tin, nu cred ca faci mai mult de 30.000 de km iarna cu masina. Daca ai si specificatiile producatorului sunt garantate 30.000 de km sau 5 ani!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Foarte bine, sunt in regula pentru iarna, dar care-i intrebarea? Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Probabil te referi dacă sunt omologate, corect?
Vezi certificatul lor!
Pa, pa.