| disty a întrebat:

Saluut! Am un atv Aeon Cobra 180 ut ..De cand l.am luat (la mana a 2a )sta stopul mereu aprins pe spate cand merg cu el! Aa si e normal sa tremure si sa scartie putin la plecare? Cat ulei trebuie sa bag si ce ulei, puteti sa imi dati un link?

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

In legatura cu stopul ala, sigur nu-i stopul de pozitie?

| disty explică (pentru ombladon):

Pai este stopul de pozitie, dar nu trebuie sa stea aprins cand aprind pozitiile?

| ombladon a răspuns (pentru disty):

La scutere este la fel, oricum cu ce te deranjeaza?

| disty explică (pentru ombladon):

Pai da, dar el nu trebuie sa stea aprins la fel ca si la masini

| ombladon a răspuns (pentru disty):

Nu stiu, dar nu vad problema. Poti oricand sa il pui sa se aprinda in acelasi timp cu pozitiile...