| gigi09 a întrebat:

Se aude in toba un zgomot ca si cum niste pietricele ar lovii inauntru? la mijlocul tobei(fiat punto).ce poate fii? ce remediu? dau funda.multam

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

NU ai ce să faci.Cred că s-au desprins separatorii sau filtrele din tobă.

| Petripetri a răspuns:

Sitele din interiorul tobei au corodat si sunt depuse in interior bucati cam cat unghia ai doua variante eu le-am incercat pe amandoua desfaci toba si incepi sa o scuturi desi s-ar putea sa nu cada in totalitate sau te duci la reparatii esapamente o desfac o curata si o sudeaza din nou desi eu as lua una noua

| Prince_Pyckolo_1992 a răspuns:

Poate trepideaza toba nu e prinsa bine in coliere