| Kys2000 a întrebat:

Se aude un bip în timpul mersului, undeva la vreo 5 minute. Prima dată am crezut că e de la martorul de senzori din bord. M-am dus, am reparat senzorii, și tot se aude. Ce poate fi? (Megane 3, 2013)

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dracu stie pe TPU ce are masina ta, du o in service auto nu crezi ca acolo gasesti raspuns? Dar trebuie bani ca nu o va repara nimeni gratis. Si o verificare te costa cel putin 50 lei.

| Kys2000 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mă, vere, ăsta e un forum. Dacă nu știi răspunsul, de ce te bagi în seamă? Vrei atenție? Poate cineva care are mașina asta a pățit la fel și știe din ce cauză. Așa că bagă-te la somn.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Kys2000):

Noapte bună nepoate, asteapta tu mult si bine sfaturi pe TPU ca o sa repari masina cand o zbura porcul.

| DonMoldo a răspuns:

Te salut, cauta pe un forum special pentru reno ca majoritatea de aici au bicicleta observ laughing