| Robert03122002 a întrebat:

Se găsesc mașini bmw X6 de 10.000 euro in Germania?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciodata sa nu cumperi masina folosita din Germania, noua da pentru ca e cu 5000 eur mai ieftina decat in ro

| darrio2007 a răspuns:

Abia ti-ai facut cont si ai inceput sa jignesti? Nu se accepta asa ceva aici.

| johnnny123 a răspuns:

Da, dar din secunda doi vor incepe sa-ti cada toate de pe ea si te va costa 3000 de euro pe luna sa o mentii in stare de functionare.

| romeo78 a răspuns:

BMW X6 e un vehicul lansat în 2009. Existența unui X6 de 10 000 euro nu e de negăsit, mai ales dacă face parte din baza modelului, modelul cu motorul cel mai slab.
Succes în căutarea unui astfel de vehicul.

| Alexuţ02 a răspuns:

In stare proasta... da, sau si-n stare buna. de ce nu? sunt unii care chiar au avut grija de ele dar le dau pentru ca si-au luat altceva si nu se uita la 1-2k euro, dar daca vrei un model mai intretinut si sa fii sigur ca ajungi cu el in Romania pe roti. arunca-te pe la 13-14, 000 cel putin, km putini, revizii facute la timp, fara scurgeri, etc

| Whitesnake99 a răspuns:

Pentru tine presimt ca o sa se gaseasca indiferent de ce iti zicem noi aici laughing

| intrebcenustiu a răspuns:

Da, la dezmembrari laughing