| Calin_Marius_1994 a întrebat:

Se poate pune faruri de pe un Audi a5 b8.5 pe un A5 B8 și dacă da, ce ar trebui schimbat pe lângă bară?

1 răspuns:
| Alexhere4help a răspuns:

Salut, în principiu se poate orice, trebuie sa cauti un tinichigiu probabil pentru asta, eu stiu pe cineva care a facut si e39 un fel de seria trei ultimul model cu stopuri de seria 7, deci se cam poate orice, acum nu stiu cat de legal e sa schimbi înfățișarea cu totul, nu stiu cum o sa mai treci la itp