| break a întrebat:

Se poate pune un nr la masina format din 4 litere? nu cred dar am vazut-o pe oana zavoranu cu o masina si pe placuta scria oana

Răspuns Câştigător
| IronHere a răspuns:

Nu are 4 litere...
are B 20 ANA si e mai lipit si iese B 20ANA,, o-ul'' este 0 zero

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da acela este un numar personalizat, costa mai multi bani si se poate pune numai pe placuta din fata a masinii. funda ceva?big grin

| BruneTTe a răspuns:

Am vazut si eu azi la Acces Direct laughing. pai nici eu nu stiam ca se poate dar din moment ce Oana are. inseamna ca e posibil. si sigur costa o gramada:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si eu am vazut pe o masina din Romania mai exact Bucuresti pe o placuta scris Andrey...Ciudat nu?straight face

| Dominicc a răspuns:

Te inseli.
are nr cam asa b 20 ana

si rezula ca 0" de la 20 pe langa ana reiese oana.
de ex 20ANA

| maduts a răspuns:

Ea are placuta cu numele ei nu este numarul de la masinatongue

| Dominicc a răspuns:

Are B 20 ANA ma. nu mai vorbiti aiurea!

mai cititi si voi

http://www.google.ro/......tp?/imgres jpg&imgrefurl=http://www.cancan.ro/......sgbZ-ojEBA
nu e nimic iesit din comun, taxa aia o poate plati oricine pentru un numar personalizat.

gen,,,, Sb 30 lix

| MusicisMusic a răspuns:

Am vazut si eu odata la TV are 20ANA(20 ANA)

| mikilooooooooo a răspuns:

Poftim :d
http://www.cancan.ro/......ina%20(2). jpg
pe nr. a cerut sa fie scrie ANA, LARG [ A N A ] ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz nu se poate din 4 litere unii isi pun numele si lasa placa pusa in spate la geam dar se poate cu 4 cifre aia da chiar masina mea are 4 cifre 8796 DGC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pitipoanca proasta care asa ca multi altii au numere ILEGALE la masina. Acel scris labartat nu este permis. In mod normal, circulind cu acel numar se poate retine talonul si DOSAR penal pentru numere false. Cum in Ro legea se face dupa ureche, toti cocalarii umbla cu asa ceva. ( adolf )

| covexrobu a răspuns:

Daca iti inmatriculezi masina in Ungaria, Slovacia, Germania poti sa iti scrii numele la numar. Chiar luni am vazut o masina de Slovacia ce avea la numar KE STAHL.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a simtit cineva cocalar si infractor? Ce este stupid la raspunsul anterior? ca am spus sa respecte legea? ( adolf)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate deoarece la matricularea masinii poti sa-ti personalizezi placuta si poti sa gravezi pe ea orice nume sau numar depinde de preferintetongue