| Alexakos a întrebat:

Se poate sa pun bord de la honda civic ek in civic eg? Se potriveste? si rog seriozitate. Decat sa comentati aiurea mai bine nu comentati.

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cu mici modificari se poate dar... nu se fac in service acele modificari fiindca nu ne dau voie reprezentantele sa facem carpeli sau modificari fara acordul lor. Poti la un particular sau daca te pricepi tu. Niste fire trebuie prelungite, coltul de jos al bordului trebuie taiat si va ramane o gaura sus in colturi la parbriz la masca de bord, in partea stanga a volanului si la acele de la bord o sa fie un decalaj nu se vede partea din dreapta este astupata de masca + acele fire care ti-am spus ca trebuiesc prelungite fiindca la ek sunt in stanga si la eg in dreapta si decat sa le muti mai bine le prelungesti ca e munca multa sa le muti iti ia o zi jumate...

| benny a răspuns:

De ce sa nu se potriveasca ca sunt cam la fel, uite de exemplu pe cielo meu merge sa ii pun motor de opel calibra de 150 cp, cel mai bine ar fi sa vorbesti cu cineva care se pricepe