| Mariussss14 a întrebat:

Se potrivesc niste mansoane de la scuter pe un motocross?

6 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

De potrivit se potrivesc, problema e că manşoanele de scuter sunt mult prea fine, adică au puţine striaţii, pe când cele de motocross trebuie să fie cât mai ieşite în relief, ca să zic aşa, deoarece trebuie să ai priză mult mai bună la ele când sari, mergi off-road, etc...

| Mariussss14 explică (pentru angel74dm):

Egaal o sa cumpar niste mansoane ca am gasit noi cu 20lei si o sa incerc ca 20lei nu is bani happy

| angel74dm a răspuns (pentru Mariussss14):

Oki doki, baftă atunci şi distracţie pe câmpuri! big grin

| Mariussss14 explică (pentru angel74dm):

Hehehe multumesc mai putin cand vin in Tara

| OnuOnulică a răspuns:

Da.

| Ford a răspuns:

Am avut eu tot asa si se potriveau perfect. Fa si tu o masuratoare inainte, sunt sanse sa fie si exceptii.