| andrei1993a a întrebat:

Se pricepe cineva la mecanica? Trebuie sa-mi schimb flansele de la telescoapele de pe spate si ma intrebam daca le pot schimba eu, fara sa ma duc la vreun service. E greu de schimbat? ce trebuie sa fac mai exact? multumesc

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Ai nevoie de prese pentru arcuri, altfel riști să te rănești serios, sau chiar să mori dacă îți sare un arc și te lovește.
Dacă faci rost de prese, spor la treabă, că nu e mare lucru.

| Daniel_Alex_1996 a răspuns:

Frate e greu trebuie sa dai puntea din spate jos ca se le poti schimba daca nu ai elevator