| MariusStefan25 a întrebat:

Servus, in 1 luna bag dosarul pentru categoria ce, intre timp ma pregatesc pentru proba teoretica, la cat C am facut tot, ce urmeaza Cat E sau atestatele? In ce ordine ar trebui invatate, pentru prioritizarea lor evident? Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa termini C dupa inveti pentru CE apoi inveti atestatu necesar le iei pe rand nu le combini. Examenul PC la CE e mai usor decat C, si C mai usor decat B