| mgtow a întrebat:

Sofer pe autocamion sau trailer unde se angajeaza mai mult? Mie nu imi pasa daca ma pune pe un autocamion important e sa fie drum lung. Tot una e ca esti acolo intr-o cabina si mergi cu 80 - 90 km/h. Ma refer in Romania deoarece eu vreau sa ma bag la o firma din tara ca transportist.

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pe trailer nu prea se cauta pe autocamioane mai mult dar este cam blocata piata nu se mai angajeaza exagerat de mult dar ai sanse daca esti bun!

| mihai567 a răspuns:

Incearca la Edy Spedition. fac angajari in perioada asta.